Kontakt oss

Ønsker du pris på leie av buss eller minibuss? Fyll i vårt prisforespørsels-skjema og få et uforpliktende pristilbud i løpet av kort tid.

Du kan også kontakte vårt kundesenter på telefon 22 44 15 60 . Vi hjelper deg gjerne med å planlegge reisen for ditt arrangement.

For en mer detaljert henvendelse kan du benytte kontaktskjema under. Dersom du har andre spørsmål knyttet til hittegods, spørsmål om faktura eller liknende kan du benytte samme skjema. Vi ser frem til å høre fra deg!

Felt markert med en asterisk (*) er påkrevd
Takk! Din melding er mottatt. Vi kommer tilbake til deg så snart vi kan.
Oj. Noe ble feil ved innsendelse av skjemaet. Prøv igjen – eller ring oss på 22 44 15 60.

Administrasjon

OsloBuss® ble etablert i 2002 og har utviklet seg til å bli en godt etablert aktør innen persontransport på det sentrale østlandsområdet. 

Vår salg- og administrasjonsavdeling består av kompetente medarbeidere som har lang fartstid fra turbil bransjen, men også fra andre bransjer som tilfører selskapet gode verdier i form av rutiner, ny tenking og innovative løsninger som vil være en avgjørende faktor i en så konkurranseutsatt bransje som vi er en del av.

Fredrik Eijerstam

Daglig leder
fredrik@oslobuss.no

Svein Busch Iversen

Business developer
svein@oslobuss.no

Svein Alfstad

Driftsleder
alfstad@oslobuss.no

Filip Eijerstam Iversen

Trafikkplanlegger
filip@oslobuss.no

Kristofer Horgen

Leveranseansvarlig
kristofer@oslobuss.no

Kristine Bjørgan Østby

Salgskoordinator
kristine@oslobuss.no

Petter Karlend

Kvalitet- og leveranseansvarlig
petter@oslobuss.no

Knut Beck

Økonomi- og administrasjonssjef
knut@oslobuss.no