ut på tur aldri sur?

Kontakt oss

Dersom du ønsker pris på leie av buss eller minibuss kan du benytte prisforespørsels-skjemaet her eller på startsiden. Du kan også ringe vårt kundesenter på telefon 22 44 15 60 . Vi hjelper deg gjerne med å planlegge reisen for ditt arrangement. For andre spørsmål, kan du fylle i kontaktskjemaet nedenfor. Vi ser fram til å høre fra deg!

For andre ærender, så kan du fylle i skjemaet her og sende inn, så svarer vi så fort vi har anledning.

Felt markert med en asterisk (*) er påkrevd
Takk! Din melding er mottatt. Vi kommer tilbake til deg så snart vi kan.
Oj. Noe ble feil ved innsendelse av skjemaet. Prøv igjen – eller ring oss på 22 44 15 60.

Administrasjon

OsloBuss®ble etablert i 2002 og har utviklet seg til å bli en godt etablert aktør innen persontransport på det sentrale østlandsområdet. 

Vår salg- og administrasjonsavdeling består av kompetente medarbeidere som har lang fartstid fra turbil bransjen, men også fra andre bransjer som tilfører selskapet gode verdier i form av rutiner, ny tenking og innovative løsninger som vil være en avgjørende faktor i en så konkurranseutsatt bransje som vi er en del av.

Fredrik Eijerstam

Daglig leder
Mobil: 934 58 120
fredrik@oslobuss.no

Svein Busch Iversen

Business developer
Mobil: 922 99 415
svein@oslobuss.no

Svein Alfstad

Driftsleder
Mobil: 452 32 246
alfstad@oslobuss.no

Filip Eijerstam Iversen

Trafikkplanlegger
Mobil: 916 91 963
filip@oslobuss.no

Kristofer Horgen

Leveranseansvarlig
Mobil: 970 94 722
kristofer@oslobuss.no

Kristine Bjørgan Østby

Salgskoordinator
Mobil: 988 77 082
kristine@oslobuss.no

Petter Karlend

Kvalitet- og leveranseansvarlig
Mobil: 480 44 333
petter@oslobuss.no

Knut Beck

Økonomi- og administrasjonssjef
Mobil: 970 94 722
knut@oslobuss.no